Spacer z przewodnikiem szlakiem fortecznym 26.07

Spacer z przewodnikiem szlakiem fortecznym 26.07

Szanowni Mieszkańcy i Turyści,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wyjątkowym spacerze szlakiem fortecznym, który odbędzie się 26 lipca 2024 roku. Podczas spaceru, pod czujnym okiem doświadczonego przewodnika Marka Więckiewicza, będziecie Państwo mieli okazję odkryć tajemnice nyskich obiektów fortecznych, poznać ich bogatą historię oraz zrozumieć, jaką rolę pełniły one w obronie miasta na przestrzeni wieków.

Spacer z przewodnikiem to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć i dotknąć historii. Dowiecie się Państwo ciekawostek, które nie są łatwo dostępne. To doskonała forma aktywności fizycznej. Ruch na świeżym powietrzu w towarzystwie innych pasjonatów historii z pewnością dostarczy wielu pozytywnych wrażeń.

Jak się przygotować?

  • Wygodne obuwie – Spacer obejmuje zwiedzanie różnorodnych terenów, dlatego zalecamy założenie wygodnych butów.

  • Odzież odpowiednia do pogody – Prosimy o dostosowanie ubioru do warunków atmosferycznych. W razie potrzeby zabierzcie Państwo parasol lub nakrycie głowy.

  • Prowiant – Spacer potrwa ponad dwie godziny, dlatego warto zabrać ze sobą wodę i lekką przekąskę.

Jak się zapisać?

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne pod numerem: 77 433 49 71 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Udział w spacerze jest bezpłatny.

Miejsce zbiórki: Punkt Informacji Turystycznej, Bastion św. Jadwigi, ul. Piastowska 19, 48-300 Nysa

 

Drukuj   E-mail