Informacja turystyczna Nysa
Informacja turystyczna Nysa
 

Druga edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny"

Druga edycja akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny" odbędzie się w dniach 31 marca - 2 kwietnia 2017 r,  organizowana jest przez Polską Organizację Turystyczną.

Główne założenia akcji

Założeniem akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” jest stworzenie banku ofert produktów i usług turystycznych w atrakcyjnych, obniżonych cenach, które będą oferowane w dniach 31 marca – 2 kwietnia 2017 r. na terenie całego kraju.

„Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny” to wykorzystanie sprawdzonej formuły weekendowych akcji zniżkowych organizowanych przez polskie miasta i regiony i przeniesienie jej na poziom krajowy. Pierwszą inicjatywą wykorzystującą pomysł weekendowych obniżek do promocji turystycznej była akcja „Poznań za pół ceny”, która jest organizowana corocznie od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Akcja Polskiej Organizacji Turystycznej ma na celu prezentację ogólnopolskiej oferty turystycznej i zachęcenia rodaków do korzystania z atrakcji i usług turystycznych na terenie całego kraju, również poza głównym sezonem wakacyjnym.

 

Źródło: Polska Zobacz Więcej

 

Informacja Turystyczna w Nysie, ponownie przystapiła do akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”.


W Bastionie św. Jadwigi znajduje się multimedialna trasa turystyczna.

Wstęp do trasy - bezpłatny - do odwołania.
Zwiedzanie przebiega w towarzystwie przewodnika.
Opłata za przewodnika: bilet normalny 2,5 zł/os., bilet ulgowy 1,50 zł/os. Ceny zostały obniżone na czas trwania akcji.